MÖBLER / Bord / Etagebord 6982567
nr 698 2567
Etagebord
intarsia, gustaviansk stil, längd: 80, djup: 65, höjd: 73, (fanérskador)
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 maj 2011
Den Gustavianska stilen